Dji Phantom 4 drone yarışında yine 1. sırayı koruyor. Phantom ailesinin en akıllı dronu olan 4. versiyonu 4K olmasının yanı sıra kendi kendine uçabilme özelliğinede sahiptir. En çok ilgi çeken özelliklerden diğerleri ise hareketli nesneleri takip edebiliyor ve yarasa özelliği sayesinde çarpmalara karşı ekstra önlem alabiliyor. Dji Phantom 3’e göre 2 kat batarya ömrüne ve uçuş menziline sahiptir. Dokunarak uçurma özelliği ile birlikte takip etmesi gereken hareketli nesneleride seçebiliyoruz.

Sonar ve GPS sistemi sayesinde kumandaya mudahale etmeden rahat bir uçuş yapmaya olanak sağlıyor. Yeni pil güncellemesi sayesinde 5.350 mAh ile 2 kat daha verim almaya olanak sağlıyor. Ortalama 28 dakika havada kalma süresi bulunun Phantom 4 Drone 1.380 gram ile 5 Kilometreye varan kontrol imkanı sunuyor. Spor modu ile 70 kilometre uçuş hızına ulaşan drone son teknoloji ürünü yeni kameralar bulunuyor. Ön tarafında iki alt tarafında iki kamera ve bir adet sekiz elementli lense sahip ana kamera olmak üzere toplam 5 kamera yer alıyor. Saniyede 120 kare hızında 1080P Full hd video kaydına izin veren phantom 4, 4K video çekimine de imkan tanıyor. Avrupa satış fiyatı 1.399 dolardan piyasa sunulan Phantom 4 henüz Türkiye’ye kaç liradan geleceği belirsizliğini koruyor. DJI Phantom 4, 15 mart 2016 tarihinde satışa sunulması bekleniyor.

DEVRIMCI MALZEMELER VE RAFINE AERODINAMIK

Yeni, özel olarak tasarlanmış, magnezyum çekirdek ağırlığına ödün vermeden Phantom 4 sertlik ve sağlamlığını arttırır. pil ile birlikte çalışarak, bu çevikliği ve yanıt verme artar sahne seviyesine yakın ağırlık merkezini kaldırdı. Bu, tüm şık ve verimli aerodinamik kabuk içinde yer alıyor.

ÇOKLU UÇUŞ MODU

Basitlik ve akıllı navigasyon, hız ya da yumuşak sinema hareketler arıyoruz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için uçuş modları arasında geçiş kolaydır. Birden fazla yöne dönebilene kamerası sayesinde daha iyi görüntüler alabilirsiniz. Stabil autofocus sayesinde netlik mükemmel olacaktır.

UZUN IÇIN FAR FLY

28. dakikada, Phantom 3 Professional% 25 etkili uçuş süresi bir artış için Fly. tam kontrol ve kamera gördüğü her şeyi canlı 720p HD görüntüsü aralığının 3.1mi (5km), keyfini çıkarın.